برنامه پیش بینی قیمت

برنامه تشخیص سبد سودده
فوریه 11, 2018

برنامه پیش بینی قیمت

برنامه پیش بینی قیمت روز بعد بروز گردید

مهم ترین تغییرات برنامه عبارتند از:

عدم نیاز به ارسال ماهیانه برنامه به کاربران و ارسال یک نسخه برای هر تعداد ماه و بروز رسانی تغییرات از طریق سرور

– تغییر و افزایش ضریب اطمینان در شاخص های نمادهای افزایشی وکاهشی روز بعد

-جستجوگر کارآمد  با امکان وارد نمودن حروف اول نماد و نمایش کلیه اطلاعات نماد در همان فرم جستجو

– براورد سه حمایت و سه مقاومت همان روز در ساعات معامله و همچنین حمایت و مقاومت روز بعد هر نماد در ساعات معامله امروز

سه حمایت و مقاومت روز بعد نماد بعد از اماده سازی برنامه برای روز بعد قابل نمایش خواهند بود

حمایت و مقاومت اول هر نماد بعنوان کلیدی ترین حمایت و مقاومت ان روز بحساب می ایند

یاداوری ااده سازی برنامه برای روز بعد در هنگام خروج از برنامه

این برنامه اطلاعات جاری بورس را بصورت لحظه ای دریافت و بر اساس داده های تا یک هفته و دخالت اطلاعات حساس مربوط به هر سهم از جمله عرضه و تقاضای سهم،قیمت آخر و پایانی،حجم تقاضا ،قیمت تقاضا،میزان نقدینگی موجود در سهم و….. قیمت حداقل و حداکثری که سهم می تواند روز بعد تجربه کند را نمایش می دهد و در دو ستون جداگانه  نمادهای افزایش قیمت فردا و نمادهای با کاهش قیمت روز بعد را نشان می دهد.
برای کاربری آسان برنامه بصورت یک فایل کم حجم اکسل طراحی و ارایه شده است.
این سیستم بر اساس سابقه قبلی قیمت وقیمت عرضه وتقاضا و محاسبه متغیرهای زیادی از بازار بورس قیمت حداکثر وحداقل روز بعد را تا حدود ۹۵ درصد واقعی پیش بینی می نماید وبر اساس سابقه قیمت ها و درصد تغییر شاخص بر اساس محاسبات پیچیده ای قیمت حداکثر و حداقل روز بعد را به شما ارایه می نماید بطوری که اگر دوست دارید هر روزه سهامهای زیادی خرید وفروش نمایید می توانید با مشاهده ستون سهامهایی که فردا افزایش قیمت دارند سهامهای با نقد شوندگی بالا را که سیستم نشان می دهد در پایان ساعت کاری بورس خریده و بلافاصله دستور فروش بگذارید و از این طریق سرمایه تان را به گردش در اورید.
اگر در ساعات پایانی بورس (نیم ساعت قبل از اتمام بازار) به این نرم افزار مراجعه نمایید متوجه خواهید شد فردا کدام سهام ها افزایش قیمت دارند وکدام سهام ها کاهش دارند و سهام های کاهشی وافزایش هر کدام در یک ستون مجزا نمایش داده شده اند.
قیمت برنامه نسبت به کارکردی دارد در حد رایگان می باشد.

برنامه پیش بینی پس از براورد صدها شاخص منطبق با بورس ایران قیمت های حداقل و حداکثر روز بعد هر نماد را پیش بینی می نماید و شما را از نمادهای افزایشی و کاهشی روز بعد آگاه می نماید و شما در ابتدای روز بعد از دیگر کاربران یک گام جلوتر حرکت می کنید و با آگاهی از وضعیت هر نماد می دانید که ایا بهتر است اول وقت خرید یا فروشتان را انجام دهید یا بهتر است در اخر وقت بورس این کار انجام شود.

استفاده از این برنامه بعنوان کمکی در برنامه تشخیص درصد موفقیت شما را افزایش می دهد.

Snap42

نمای کلی

این سیستم بر اساس سابقه قبلی قیمت وقیمت عرضه وتقاضا و محاسبه متغیرهای زیادی از بازار بورس قیمت حداکثر وحداقل روز بعد را تا حدود ۹۵ درصد واقعی پیش بینی می نماید وبر اساس سابقه قیمت ها و درصد تغییر شاخص بر اساس محاسبات پیچیده ای قیمت حداکثر و حداقل روز بعد را به شما ارایه می نماید بطوری که اگر دوست دارید هر روزه سهامهای زیادی خرید وفروش نمایید می توانید با مشاهده ستون سهامهایی که فردا افزایش قیمت دارند سهامهای با نقد شوندگی بالا را که سیستم نشان می دهد در پایان ساعت کاری بورس خریده و بلافاصله دستور فروش بگذارید و از این طریق سرمایه تان را به گردش در اورید.

اگر در ساعات پایانی بورس (نیم ساعت قبل از اتمام بازار) به این نرم افزار مراجعه نمایید متوجه خواهید شد فردا کدام سهام ها افزایش قیمت دارند وکدام سهام ها کاهش دارند و سهام های کاهشی وافزایش هر کدام در یک ستون مجزا نمایش داده شده اند

خلاصه  روش کار برنامه این است که:

بعد از دریافت برنامه  و باز کردن فایل اگر پیغام سکوریتی در بالای صفحه( تصاویر صفحه راهنمایی همین سایت) ظاهر شد جهت رفرش اتوماتیک روی گزینه اپشن کلیک و در کادر باز شده گزینه دوم یعنی انیبل را تیک می زنیم و یا اینکه جهت ظاهر نشدن دفعات بعدی آن را مطابق تصاویر صفحه راهنما برای همیشه غیر فعال نمایید.

بعد از رفرش شدن برنامه به صفحه قیمت ها و پیش بینی مراجعه نمایید و برای اطمینان از بروز شدن قیمت ها می توانید به ساعت و تاریخ سمت راست وبالای صفحه سیگنالها مراجعه نمایید که باید بروز باشد و همچنین در هر سه دقیقه برنامه اتوماتیک باید رفرش شود.

توجه خیلی مهم: برنامه پیش بینی بر خلاف برنامه تشخیص به هیچ عنوان  نباید رفرش آل شود و برنامه موقعی پیش بینی های قیمت فردا را نمایش خواهد داد که  تاریخ روز قبل معاملات باید با بالای صفحه سمت راست صفحه  قیمت ها و پیش بینی ظاهر شده باشد و اگر پیغام(برنامه رفرش آل شده و برای استفاده روز بعد آماده می باشد) در بالای صفحه ظاهر شود یعنی برنامه را بصورت دستی رفرش آل نموده اید که این کار باید بعد از بسته شدن بازار و برای آماده نمودن برنامه جهت فردا انجام شود.

حال در همین صفحه در ستون های مربوط به سهام های افزایش قیمت فردا و سهام های کاهش قیمت فردا موس را بر روی مربع کوچک بالای ستون برده و راست کلیک کرده و سپس گزینه دوم یعنیsortz-aرا انتخاب وکلیک کرده که در ستون سهام های افزایش قیمت سهام هایی که قیمتشان بطور بالقوه در روز بعد نسبت به امروز افزایش خواهند داشت نمایش داده خواهند شد و حداکثر قیمت فردا نیز در ستون  حداکثر قیمت فردا و همچنین حداقل قیمت فردا در ستون قیمت حداقل فردا قابل مشاهده خواهد بود و در ستون سهام های کاهش قیمت بعد از سورت نمودن سیگنالها سهام های که قیمت شان نسبت به امروز کاهش خواهند داشت نمایش داده خواهند شد. و حداکثر قیمت فردا نیز در ستون  حداکثر قیمت فردا و همچنین حداقل قیمت فردا در ستون قیمت حداقل فردا قابل مشاهده خواهد بود.

در ستون های آخر این صفحه میزان تغییر قیمت امروز نسبت به دیروز و در ستون بعدی نیز میزان تغییر قیمت امروز نسبت به دو روز قبل  و در ستون آخر میانگین سه روزه قیمت مشاهده خواهد شد.

دقت شود این افزایش یا کاهش ها فقط برای روز بعد معتبر می باشد چه بسا در روزهای بعد تغییرات زیادی انجام شود.

راهنمای خرید فایل مدیریت سبد  بر پایه اکسل
روش اول: خرید انلاین و دریافت همزمان لینک دانلود در ایمیل از طریق درگاه پارسیان یا پی لاین( کلیک کنید)
کافیست ان را به سبد اضافه نمایید و روی تسویه حساب کلیک کنید

افزودن به سبد

روش دوم: واریز بحساب
واریز مبلغ ۳۰هزار تومان برای یک ماه

واریز مبلغ 60هزار تومان برای چهار ماه(با تخفیف)

واریز مبلغ 90هزار تومان برای هشت ماه(با تخفیف)
شماره های حساب
کارت جام ملت به شماره ۶۱۰۴۳۳۷۰۸۳۸۰۸۷۵۶ ب بنام ناصر حسینی بر
“شماره حساب جام بانک ملت به شماره حساب ۴۰۵۷۸۵۸۲۸۰
” کارت رفاه به شماره ۵۸۹۴۶۳۱۸۱۱۳۳۵۷۱۰
در صورتیکه تمایل به پرداخت اینترنتی دارید می توانید از لینک زیر استفاده نمایید توجه نمایید شماره کارت ما را به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۲۱۹۴۷۵۳۸۲ بنام ناصر ناصرپور
را در قسمت مربوطه وارد نمایید
https://epayment5.bmi.ir/MoneyTransfer
این لینک فقط برای دارندگان ملی کارت قابل استفاده می باشد

شماره حساب سیبا: ۰۱۰۱۴۳۲۸۸۲۰۰۹ ناصر ناصرپور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code